Branżowy katalog firm

Klub malucha Bambino - Warszawa

Nasz klub malucha "Bambino" mieści się w naprawdę doskonałej lokalizacji i spokojnej okolicy. A jak wiadomo dla każdego dziecka ważny jest spokój. Żłobek mieści się w budynku na parterze. Posiada dwa, duże pomieszczenia, w których Wasze dzieci będą miło spędzać czas. Ponadto nasz obiekt składa się z aneksu kuchennego, szatni oraz łazienki. Oczywiście wszystkie pomieszczenia są czyste i dostosowane do potrzeb każdego dziecka. Dziećmi opiekujemy się od poniedziałku do piątku w godz. Od 8-18. Na życzenie rodziców jesteśmy w stanie zaopiekować się maluchami nawet w sobotę! Warto dodać, że naszym innym atutem jest to, że chętnie organizujemy imprezy dla dzieci. W naszym klubiku można zorganizować wspaniałe urodziny czy imieniny. Z nami każda impreza stanie się niezapomniana! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do zapoznania się z nasza ofertą. Z pewnością przypadną każdemu do gustu. U nas po prostu nie da się nie zostawić dzieci! Tylko u nas Wasze pociechy będą szczęśliwe i wiele się nauczą.

Prywatne przedszkole - Tarnowo Podgórne

Jak wiadomo, każdy rodzic który posyła swoje dziecko do przedszkola, jest nastawiony przede wszystkim na to, aby zdobyło w nim jakąś wiedzę. Nasze przedszkole stawia przede wszystkim na naukę poprzez zabawę. W życiu każdego dziecka niezwykle ważne jest to, aby w pewien sposób zintegrować się z rówieśnikami. Praca w grupie jest bowiem bardzo ważna dla każdego malucha. Ponadto naszym kolejnym atutem jest to, że już od "małego" staramy się wpoić dzieciom, że należy każdego dnia należy dbać o przyrodę. Wychodzimy z założenia, że im wcześniej nauczą się tego typu zasad, tym łatwiej będzie im się z nimi pogodzić w przyszłości. Naszych podopiecznych staramy się również nauczyć odpowiedzialności, która jest przecież tak bardzo ważna w życiu każdego z nas. Dzieci w naszym "Tajemniczym Ogrodzie" nabywają podstawowych informacji z najważniejszych dziedzin życiowych czyli zdrowie, moralność, estetyka, umysł oraz społeczeństwo. Staramy się w nich wyzwolić zrozumienie do otaczającego ich świata oraz norm.

Tajemniczy Ogród - Żłobek z dofinansowaniem

Jeśli planujemy oddać nasze dziecko do żłobka, to warto zapoznać się z naszą ofertą. Dlaczego my? Nasz żłobek dba o bezpieczeństwo każdego malucha. Wiadomo, że w rozwoju dziecka niezbędna jest integracja z jego rówieśnikami. Wiadomo, ze małe dzieci mają bardzo różne nawyki oraz skłonności do tego, aby być samolubami czy egoistami. My, poprzez jego zabawę z kolegami, będziemy starali się nauczyć go prawidłowego postępowania. Warto również nadmienić, że w naszym żłobku można trafić na bardzo fachową opiekę doświadczonych opiekunów, którzy bardzo kochają dzieci. A jak wiadomo jest to niezwykle istotne, ponieważ przy takiej niani nasza pociecha czuje się pewniej i bezpieczniej. Staramy się, aby każdego dnia nasi podopieczni czuli w naszym żłobku domową atmosferę i jednocześnie dać dowód rodzicom, że warto ich z nami zostawiać. Ponadto warto nadmienić, że w naszym żłobku dzieci będą miały także możliwość skorzystania z bogatego programu edukacyjnego, którego nie ma w innych żłobkach.

Copyrights by www.eurobiznes1.pl - 2019